חגית אריאלי שיינפלד

רפואה אלטרנטיבית במושב ניצני עוז

חגית אריאלי שיינפלד

ייעוץ בנוגע לתזונה ואורח חיים, צמחי מרפא וטיפולי מגע (עיסויים לנשים בלבד) ברוח האיורוודה - רפואה הודית מסורתית.

למי מתאים הטיפול האיורוודי?
הטיפול האיורוודי מתאים לכל אלו המעוניינים לשמר את בריאותם. וכן לסובלים מבעיות בריאות שונות במערכת העיכול, מערכת הנשימה, עודף משקל, בעיות עור, הפרעות שינה ועוד.

הטיפול מתבצע באמצעות מתן הנחיות ספציפיות לשמירה על אורח חיים ותזונה המעודדים בריאות, תוך שימוש בצמחי מרפא, טכניקות להפחתת סטרס, ניקוי וטיהור הגוף מרעלים וטיפולי גוף (עיסויים וכד'). עם זאת, כיוון שכל אחד מאתנו נבדל מחברו במבנהו הביוכימי ומגיב לעולם ולאתגרים שהוא מזמן, בדרכים שונות, לא יעלה על הדעת שההנחיות לאורח חיים ותזונה יהיו זהות או הטיפול במחלה יהיה אחיד לכל בני האדם. ייחודה של האיורוודה בין היתר, הוא בהתייחסותה הספציפית ומתן טיפול אינדיבידואלי וייחודי לכל אדם, בהתאם לטבע המולד שלו, צרכיו ואורח חייו – על פי אבחון אישי מקיף. כך גם שני אנשים, אפילו אם יסבלו מאותה מחלה, לעולם לא יזכו לטיפול זהה ע"י הרופא האיורוודי, כיוון שהטיפול מתמקד באדם ולא במחלה!.

מה כולל האבחון האיורוודי?
תשאול מקיף של שעה וחצי – שעתיים.
בדיקת דופק ולשון
המלצות לאורח חיים ותזונה – בהתאמה אישית
המלצות לצמחי מרפא (במידת הצורך)

בנוסף, ניתן ליהנות גם מיתרונותיו של העיסוי האיורוודי, שהינו בעל סגולות רפואיות רבות. העיסוי פועל במישור הגופני ובמישור הרוחני גם יחד, ומסייע לגוף בריפוי עצמי. עיסוי מיטיב עם כל מערכות הגוף – הנשימה, העצבים, ההפרשה הפנימית, הדם, השרירים, השלד, העיכול, הלימפה והחיסון (מגביר ייצור כדוריות דם לבנות ונוגדנים).
ניתן לדמות את גוף האדם לעץ. אם נדאג להשקות את העץ על בסיס קבוע הוא יצמח לתפארת. באופן דומה, אם נדאג לשמן את גופנו באמצעות עיסוי איורוודי, ע"פ הטקסטים המסורתיים – נוכל ליהנות מחיים ארוכים ונטולי מחלות.

מוזמנים ליצור עמי קשר ולהיטיב עם גופכם ונפשכם.

שם איש קשר: חגית

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
חגית אריאלי שיינפלד הצטרפ/ה למערכת
ייעוץ בנוגע לתזונה ואורח חיים, צמחי מרפא וטיפולי מגע (עיסויים לנשים בלבד) ברוח האיורוודה - רפואה הודית מסורתית. למי מתאים הטיפול האיורוודי? הטיפול האיורוודי מתאים לכל אלו המעוניינים לשמר את בריאותם. וכן לסובלים מבעיות בריאות שונות במערכת העיכול...
ulZT4rR6niqHCYGoPelubA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר