דיסניו רהיטים לעיצוב הבית


"עיצוב טוב הוא הדרך הטובה ביותר להבדיל בינינו ובין המתחרים"

DISENYO רהיטים לעיצוב הבית הפך במהלך השנים למותג עיצוב אולטימטיבי.
ולהפוך ממובילי תרבות עיצוב הרהיטים בארץ בית העיצוב DISENYO מייצר בישראל תוך התאמתם באופן פרטני לחלל ולצרכיו של כל לקוח. ליצור את העיצוב האופטימאלי ולקפל בתוכו את האיכות, הידע, הניסיון והמומחיות שצברה החברה במהלך 30 שנים במהלכן היא פועלת.

אם אתם יכולים לדמיין את זה , אנחנו נדע ליצור את זה.... אנו DISENYO מאמינים שחופש יצירה אמיתי מתאפשר רק כאשר יש מאחוריך מישהו שמאפשר לך אותו שיכול לראות את התמונה הסופית כבר בהתחלה.

לאורך השנים, יחד עם מגוון אדריכלים, ומעצבי פנים היינו שותפים להגשמת בתים רבים שהפכו מרעיון למציאות, תוך שימוש בידע רב, מיומנות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת ותשוקה אמיתית. בכל פרויקט הקפדנו תמיד להתעמק, להיכנס לפרטים, לשמור על ראש פתוח, לספק פתרונות ייחודיים ויצירתיים באמצעות ציוד מתקדם, ידע טכנולוגי שגורם לכל מוצר של DISENYO להיות מעוצב ומיוצר במקצועיות וברגישות המעניקים לו חזות יוקרתית ואיכותית תוך כדי שילוב של רמת גימור מוקפדת, שלמות ויוקרה. בשבילנו דיוק הוא דרך חיים.

התצוגהמציגה את הקונספט של DISENYO לתפיסה של איכות חיים: רהיטים ועיצוב חוברים ומייצרים בכל פעם מחדש אמירה של סגנון חיים, יצירתיות, העזה ואסתטיקה.

ב- DISENYO המחירים לא בשמיים.......שאר הדברים דווקא כן! אצלנו הלקוחות נהנים מעיצוב פנים של החלל ובליווי אישי עד גמר העבודה בבית הלקוח!
* ניתן לקבל יעוץ בבית הלקוח ממעצבת הפנים/רהיטים של החברה בכל הארץ או בחנות שנמצאת בבן גוריון 2 רמת גן מגדל ב.ס.ר 1 טל:03-6512143

חפשו אותנו גם בפייסבוק -דיסניו עיצוב וריהוט

שם איש קשר: דנה

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
"עיצוב טוב הוא הדרך הטובה ביותר להבדיל בינינו ובין המתחרים" DISENYO רהיטים לעיצוב הבית הפך במהלך השנים למותג עיצוב אולטימטיבי. ולהפוך ממובילי תרבות עיצוב הרהיטים בארץ בית העיצוב DISENYO מייצר בישראל תוך התאמתם באופן פרטני לחלל ולצרכיו של כל ...
rMjI/ZAicsYtlyKCHbDCcA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר