אימון ילדים ונוער

מחיר : 150 0 ₪
מחיר משלוח : 0
זמן אספקה : היום
ארץ יצור : ישראל
פרטים נוספים:

כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך) הזמנים המודרניים מביאים לפתחם של ילדנו מצבים, אתגרים והתמודדויות לרוב. כהורים מעורבים רגשית, לעיתים אנו מתקשים להביט בעיניים אובייקטיביות, להבחין בין עיקר לתפל, למקד את תשומת הלב, לראות את טובתו גם בנסיבות מאתגרות. אין ילד רע, יש ילד שלעיתים רע לו וקשה לו לומר לנו באופן ישיר. מזמינה אותכם  לצאת לדרך מעצימה ומחזקת, כזו שתיתן לכם ולו כלים אישיים, פרקטים, חיובים וקלים ליישום, כאלו שיצרו עבורכם ועבורו מצע לצמיחה, העצמה וגדילה. כי כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו! 

שירה ברונפמן -שינוי מוביל שינוי

אימון הינו תהליך למידה מודרך מוכוון מטרה שתכליתו להעצים ולשכלל את הפוטנציאל האישי שלך ולפתח את יכולות החשיבתיות והרגשיות. ניתן להשיג את מטרה באמצעות שיפור הביצועים וההישגים בחייך האישיים והמקצועיים.
באימון נכנסים לתהליך חשיבה ממוקד ומותאים אישית.
נשים: כל אחת צריכה מידי פעם צריכה ליטוש קטן כדי לזכור /להכיר לעומק את החוזקות ועוצמות ולשם כך אני כאן.
ילדים ונוער: ”כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו“ ( הרב שלמה קרליבך) . באמונתי אין ”ילד רע יש ילד שרע לו“. אני חושבת שאנחנו ההורים רוצים אך ורק את טובתם של הילדים ולפעמים כל מה שנדרש זה רק הכוונה או מישהו חיצוני שיקשיב ויתן כלים ויכוון למקום הנכון ביותר את היקר לכם מכל.
”מאחורי כל ילד שמאמין בעצמו עומד מבוגר שהאמין בו קודם“.(מתיו יעקובסון)10% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: שירה ברונפמן

קבוצות נטוורקינג

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר