גלגל הצלה

הידרותרפיה בכפר סבא

סנפירים כמכשיר לתחזוקה של עמוד השדרה

כולם מכירים את הסנפירים כמכשיר המקל על השחייה. אצלנו בגלגל הצלה מתייחסים ליכולת השיקומית של הסנפיר. כאשר המטופל שוכב על הגב, ומניע את רגליו מתחת לפני המים, הוא משיג חיזוק של שרירי הבטן, משפר את תיפקוד עמוד השדרה, ולא ייפלא, שבגלגל הצלה משתמשים בסנפירים בתהליך השיקומי של שלד ושדרה. על מנת לפתור בעיות בחוליות עמוד השדרה, השימוש בסנפיר מגמיש את תנועת הגו, מאפשר הפרדת חלקים של השלד וחסכון בכוח לצורך תנועה. בתהליך השיקומי יש ללמד את המטופל את השימוש הנכון בשריר ובמפרק. הפרדת איזורי הכאב, באמצעות תנועת הסנפיר, תאפשר חיזוק והגמשה של המפרק הפגוע בדרך לשיקום מוצלח. רק בשלב התחזוקה נשתמש בסנפיר עת אנו מקדים את מיומנות השחייה השיקומית. שימוש מוקדם במכשירים אקוואטים יכול לגרום נזק בלתי הפיך.

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

גלגל הצלה

גלגל הצלה הינו מרכז ללימודי שחיה, הידרותרפיה ושיקום גב למבוגרים, הידרותרפיה לתינוקות, נוער ומבוגרים. המרכז הוקם במקור באשקלון על-ידי גבי טפרברג בשנת 1990 ולאחר מכן עבר לכפר סבא בו הוא שוכן כיום. במרכז קיימת בריכה מקורה ומחוממת, הפועלת בכל חודשי השנה.

המרכז הוקם ע"י גבריאל (גבי) טפרברג שהינה מורה בכירה לחינוך גופני, בוגרת מכון "וינגייט" במגמת שיקום, בוגרת קורס מאמנים בכירים בשחיה ומדריכת "הליוויק" מוסמכת, בוגרת "שנקר" במגמת תדמיתנות ושחיינית נבחרת ישראל לשעבר. במשך שנים רבות גבי הייתה בעלת עסק בתחום הטקסטיל. לאחר המשבר בענף אשר פרץ ב- 1986, הקימה גבי את גלגל הצלה שהינו המרכז ההידרותרפי הפרטי הראשון בארץ. במהלך השנים גבי פיתחה מודלים טיפוליים הידרותרפיים לשיקום מפרקי, והתמחויות בגב תחתון. מודלים אלו מיושמים במרכז בכפר-סבא תוך הצלחה לדחות ואף לבטל ניתוחים, באמצעות חינוך לתחזוקת גוף נכונה.

גלגל הצלה" בע"מ, מרכז לימודי שחייה והידרותרפיה לתינוקות, נוער ומבוגרים.

תחום עיסוקה של "גלגל הצלה" מתמקד בלימוד שחיה לתינוקות, לימודי שחייה לנוער, לימודי שחייה למבוגרים, פעילות אירובית במים להשמנת יתר, הידרותרפיה - טיפול במים , פילאטיס במים, הידרותרפיה משולבת בפיזיותרפיה. המרכז מופעל על-ידי צוות מקצועי, במטרה לתת מענה לכל צרכי האוכלוסייה המגוונת.

השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות והומוגניות (לימוד שחיה בריאותית, שיקום גב תחתון, בעיות נשימה, אוסטיאופורוזיס וכו`), או באופן פרטני לפי צורך או בקשת הלקוח.

במרכז, קיימת תכנית עבודה מקצועית בפיקוח רפואי. כל שיעור, הינו חלק ממערך הדרכה מתוכנן, לקבוצה/יחיד, בשיטה של מערכי שיעור קונבנציונאליים. מערכת השיעורים קבועה כל השנה, כדי לאפשר עקביות ומענה לבעיות ארוכות טווח. מערכת השיעורים כוללת שעות נפרדות לציבור הדתי.

מעלון לנכים, מבוגרים ולמתקשים לרדת במדרגות.

אנו נשמח לקבל מכם פניות בכל נושא. אל תהססו להתייעץ עימנו.

גבי טפרברג, מנכ"ל גלגל הצלה
המרכז ללימודי שחייה והידרותרפיה בכפר סבא.

שם איש קשר: גבי טפרברג

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר