בר-לב נדל"ן I בית ממכר נכסים

משרד לתיווך דירות מומלץ בתל אביב

מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב

משרדנו בר-לב, מציע לך סיוע וליווי אישי לאורך כל תהליך המכירה. תמחור, שיווק אישי ברמה יוצאת דופן, והכל במקצועיות ושירותיות, בניהולו של ברק בר-לב מניסים אלוני, מבכירי ענף ההתחדשות העירונית.

 

החלטת למכור את הנכס שברשותך, ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?

נא להכיר את ברק בר-לב מניסים אלוני 17, בתל אביב |מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, מייסד והבעלים של חברת הנדל"ן בר-לב, המתמחה במיזמי נדל"ן מורכבים, ובעיקר בארגון וניהול בעלי זכויות במבנים המיועדים להתחדשות עירונית, איש הנדלן שאתם צריכים לצדכם.

חברתנו בר-לב נדלן ו/ו או יותר נכון לומר את בשמה המדויק, בר-לב | מובילים התחדשות עירונית היא חברת נדל"ן תל אביבית איכותית שמדברת בעד עצמה, מתחייבת לאורך כל חיי העסקה לספק למזמין את הטוב ביותר על-ידי רשת ביטחון אישית ומקצועית, כמו גם שלצורך קידום וניהול תהליך המכירה אנו מתחייבים לפעול עבור המזמין בשלל אספקטים מקצועיים תוך שימוש יצירתי ובלתי שיגרתי במגוון רב של כלים ואפיקי שיווק אינטנסיביים למכירת הנכס שלך בתל אביב,והכל תוך שמירה מתמדת על רמת מצוינות מקצועית ושירות מעולה. 

"אנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או בטח שלא מדברים כמו.. כל מתווך ו/או כמו כל חברת נדל"ן אחרת"

ובכן, על מנת שתצלחו את עסקת מכירת הדירה שלכם בת"א בהצלחה רבה עליכם ליישם מספר כללים  לפני תהליך מכירת הדירה -  ומדוע? כיוון שמכירת דירה בתל אביב היא אירוע כה מורכב שדורש מעט התייחסות שונה.

ברק בר לב הנו אחד מיועצי הנדל"ן הוותיקים בעיר תל אביב, עם ניסיון נרחב בתחום המקרקעין וההתחדשות העירונית, סבור שבתוך זמן קצר, 60 ימים בלבד ותו לא! צריכה להימכר דירה בתל אביב - וגם זה יותר מדי זמן בשבילו. אך כדי שזה יקרה, השאלה שצריכה להעלות היא כיצד נחשב את השווי הנכון (הראלי) של הדירה שלנו בתל אביב?

הנני סבור כי ישנם דרכים רבות לדעת את שווי הדירה הנכון, בין היתר על ידי שמאי מקרקעין, ואולם אחת מהן היא להסתייע בשירותיו של מתווך דירות טוב ומומלץ כמובן באזור תל אביב, כזה שצריך להיות מתווך דירות מומחה שממוקד רק באזור שלו - לדוג' מתווך מומלץ שממוקד באזור הצפון הישן בתל אביב..

הרי שמתווך נדל"ן זה לא רק שצריך להיות מקצועי בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו, אלא צריך אף להיות בקיא בכל נכס ונכס שנמכר באזור הצפון הישן של תל אביב, ורק אז אפשרי יהא לקבל את חוות דעתו בשאלת השאלות - באיזה שווי יוכל להציע לנו המתווך הערכת מחיר נכונה למחיר הדירה שלנו.

בשלב הבא:

לאחר שהמוכר יודע מהו השווי הראלי של הדירה יהא עליו לבצע בדיקה פשוטה בעלות של 15 ש"ח שמשקפת את מצבו המשפטי של הנכס ושם לוודא שהנכס המדובר אכן רשום עליו בטאבו.

הרי שבמסגרת מכירת הנכס המוכר יצטרך לקבל החלטות רבות, הן בקשר למיסוי מקרקעין  והן בקשר למועד פינוי הנכס והן בקשר ללוח התשלומים של חוזה המכר בגין מכירת הנכס. וכמו כן שיהא נכון לבחון שלא רובץ על הנכס חובות לרשויות השונות, חריגות בנייה (לבצע התאמות) וכו'..

מיסוי מקרקעין - כאשר החליט המוכר למוכר את דירתו בתל אביב הוא צריך לקחת בחשבון כי יש לו שתי שתופות נכבדות לעסקה. 

האחת: גב' מדינת ישראל (לגבי מס שבח - חובה על המוכר להבין את גובה המס לפני שיחליט למכור את דירתו בת"א).

והשניה: היא גברת הרשות המקומית בתל אביב - הלוא היא העירייה - לעניין היטל השבחה.

יוער ואף יודגש כי במקרה של מכירת דירה בתל אביב ובפרט בבניין ישן שההיתר לבנייתו ניתן לפני 1.1.80- הופך להיות יותר מעניין ומורכב לעומת מכירת דירה שלא במסגרת תכנית הרבעים בתל אביב.

בנכסים הללו נעוץ כמעט בכל המקרים תשלום עצום של היטל השבחה לעירייה שיכול להגיע לעשרות עד מאות אלפי שקלים, וכתוצאה מכך חשוב לבצע תכנון מס נכון אחרת לא תשלום עבור ההיטל השבחה עלול לנגוס למוכר הנכס ברווחים ולהפוך את עסקת חייו ללא משתלמת כלכלית עבורו - ומכאן, נובעת החשיבות הרבה שיש לפנות למתווך מקצועי קודם לפני מכירת הדירה בתל אביב.

לסיום אומר כי לפני שמוכרים דירה בתל אביב חובה לבחון את גובה המיסוי לרשויות השונות ובוודאי שלנקוב בשווי ראלי לדירה.

 

מוזמנים לבחון אותנו כאן 

 

בר-לב | מובילים התחדשות עירונית |  מתווך דירות מומלץ בתל אביב |  טוויטר | זאפ דפי זהב |  בזק עסקים |  פייסבוק |  


 

ברק בר-לב הינו מהוותיקים והבולטים בתחום ההתחדשות העירונית, בעל ידע וניסיון נרחב בתחום הפינוי ובינוי, המקרקעין והתכנון והבניה, והינו הבעלים והמייסד של חברת הנדל"ן בר-לב

בר-לב נדל"ן I בית ממכר נכסים

"רכישת נכס ראשון הינה עסקה בקנה מידה שיותר חשובה אפילו מחתונה והכי משמעותית בחיים שמומלץ להתייחס אליה בכובד ראש..."

משרדנו בר-לב הינו משרד נדל"ן איכותי המתמחה בתיווך של דירות יד 2 בצפון הישן/החדש של תל אביב ובשיווק של נכסי יוקרה, בתי יוקרה ובפרויקטים חדשים באזורים המבוקשים בתל אביב בהיקפים גדולים של מעל ל 20 מ' ש"ח לדירה

הקו המנחה של המשרד הוא בעיקר להעניק ללקוחותיו שירות שאין לו תחרות תוך דגש רב על זמינות וחדשנות מעולה, מקצועית שאין שנייה לה ולמחויבות נטולת פשרות.

לסוכני הנדל"ן שלנו תארים אקדמיים, בין במשפטים ובין בתחומים אחרים (כגון מנהל עסקים וכלכלה) מאוניברסיטאות שונות ומובילות בארץ וכולם חדורי מוטיבציה גבוהה!

המוניטין שלנו בזכות העומד בראשו , ברק בר-לב מבכירי ענף ההתחדשות העירונית בישראל, המסירות, בזכות מאגר לקוחות עשיר, והן בזכות תפיסת עבודה ייחודית, כל אלה מבטיחים ללקוחותינו תוצאות מצוינות, כמו גם שלא בכדי "נמשכים" אלינו מיטב הסלבס, אמני ישראל, שחקני כדורגל ידועים, אנשי עסקים ואפילו שופטים.. כולם מוכרים ורוכשים מן השורה הראשונה איכותיים ועניינים ביותר.

כאן גם המקום לציין כי אנחנו לא פועלים כמו.. ו/או חושבים כמו.. ו/או משווקים נכסים כמו... ובטח שלא מדברים כמו כל מתווך ו/או כמו כל חברת תיווך אחרת - אנו משרד תיווך מומלץ בת"א שמדבר תל אביבית, חושב תל אביבית ומתחייב לפעול בצורה יצירתית שונה וייחודית.

אתם מוזמנים לבחון אותנו, ואנו מתחייבים לספק לכם את הטוב ביותר ולהיות אתכם לאורך כך הדרך 🙂
שם איש קשר: ברק בר-לב

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר