מרכז אומנויות לחימה קנשינקאן

אומנויות לחימה בקצרין

10% הנחה עהבור תכנית היכרות - הטבה לחברי וריטיב עסקים

תאור:
תכנית היכרות בת 5 אימונים פרטיים המיועדת לתלמידים חדשים.
תנאים:
תשלום מראש עבור התכנית כולה.
תוקף:
01 יולי 2014 - 01 ספטמבר 2014
להטבות נוספות של בית העסק לחצו כאן

מרכז אומנויות לחימה קנשינקאן

השיטה הנלמדת במרכז אומנויות קנשינקאן, ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ, היא גם "אומנות לחימה שלימה" וגם שיטת הגנה עצמית אפקטיבית שהתפתחה במעמד הלוחם (ה"בּוּשי") של אוֹקינאווה, ושורשיה מגיעים לשיטות קונג-פו ממחוז פוּג'יאן שבדרום סין.
ריוּקיוּ קנפּוֹ קוֹבּוּג'וּצוּ היא שיטה המפתחת ומשפרת מיומנויות הגנה עצמית. התרגילים והטכניקות השונות מביאות את התלמיד לחקירת יכולותיו, פיתוח ושיפור מערך ההגנה העצמית שלו ולמוכנות רגשית לעימות מול יריב, בין אם הוא חיצוני או פנימי. כל אלו תורמים לפיתוח חוסן פנימי ולשיפור הביטחון והדימוי העצמי של התלמיד. באימון אנו מבקשים להעשיר ולהעצים באמצעות למידה והתנסות חווייתית באווירה מעשירה ותומכת. סך החוויות, ההעשרה והכלים שנלמדים שולחים לעולים נערים חזקים ובטוחים בעצמם, בעלי יכולת להתמודד עם מגוון מצבים החל מלחץ חברתי וכלה באיום פיזי ממשי.
בדוג'ו ניתן לתרגל לחימה בידיים ריקות ועם כלי נשק עתיקים, קרבות מגע מלא (עם מיגון מלא), תרגילי הגנה עצמית ותבניות תנועה (קאטה) לתרגול אישי.
בדוג'ו מתקיימים אימונים פרטיים - אחד על אחד עם מדריך, וכן אימונים קבוצתיים לפי גילאים – ילדים, נוער ומבוגרים. המרכז מאובזר בציוד ועזרי אימון לאומנויות הלחימה, וביחד עם הגישה המקצועית ומסגרת האימון הייחודית שלנו אנו מאפשרים לציבור הרחב לרכוש מיומנויות הגנה עצמית בסיסיות ומתקדמות, יכולת תגובה במצבי לחץ, כושר גופני, הערכה עצמית, בטחון עצמי וכבוד לזולת.

שם איש קשר: בעז-עמנואל שטייגמן

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר