הרשת שלי

10 דרכים לדעת שהמנעולן שלך מקצועי באמת!

כאשר אתם בוחרים מנעולן, אתם רוצים לדעת שאתם מזמינים מנעולן מקצועי, איכותי, שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. איך תדעו שאתם באמת מזמינים מנעולן מקצועי? אספנו עבורכם את הטיפים שיעזרו לכם לבחור מנעולן, ולהיות בטוחים שעשיתם את הבחירה המקצועית ביותר והנכונה ביותר.

1 - יש לו רישיון – הוא מחזיק ברישיון מטעם המשטרה, שמעיד על כך שלמד את התחום, ושניתן לו אישור רשמי לעבודה בתחום רגיש כזה.

2 - הוא עובד בתחום כבר כמה שנים – הוותק עושה את ההבדל, ללא ספק, ומנעולן עם ניסיון יבצע את העבודה טוב יותר ממנעולן חדש.

3 - הוא מכיר את כל סוגי המנעולים – כולל מנעולי רכבים, שלטי רכב, מנעולי כספות וכן הלאה. ככל שהמנעולן מכיר יותר סוגים של מנעולים, כך המקצועיות שלו גדלה, והוא יכול לסייע לכם במגוון גדול יותר של בעיות וקלות.

4 - הוא מגיע אליך במהירות – ולא משאיר אתכם לחכות כמה שעות. מנעולן חייב להיות זמין, כי העבודה שלו עוסקת תמיד במקרי חירום.

5 - הוא מוודא שאתה הבעלים של הרכב/הדירה – ובכך מוכיח את האמינות שלו. הוא דואג לוודא שהוא לא מסייע בטעות בפריצה לא חוקית לפני שהוא מתחיל לעבוד.

6 - הוא בודק את המנעול לפני שהוא מתחיל לעבוד – כדי לראות אם אפשר לטפל בו מבלי להרוס אותו לחלוטין.

7 - הוא עובד במיומנות – ולא מהסס. המיומנות מראה גם על המקצועיות, כמובן, ומאפשרת לכם ליהנות מעבודה איכותית ברמה גבוהה.

8 - הוא יודע גם לשכפל מפתחות ושלטים – ובכך מאפשר לכם לקבל שירותים נוספים, וגם לוודא את המקצועיות הגבוהה שלו לגבי כל סוגי המנעולים והמפתחות.

9 - הוא זמין בכל שעות היום – וגם הלילה. כאמור, העבודה של מנעולן כוללת הרבה מקרי חירום, ומנעולן מקצועי יהיה ערוך לכך, 24/7.

10 - הוא מתקן את המנעול ולא רק פורץ אותו – ובכך מאפשר לכם להמשיך ולהשתמש בדלת בצורה בטוחה ונוחה מייד, מבלי להמתין לאיש מקצוע נוסף שיתקן את המנעול לאחר הפריצה.


תגובות


מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים
תמונת כיסוי של רמי מנעולים

רמי מנעולים

חברת רמי מנעולים מספקת שרותי פריצת מנעולים, פריצת דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים, התקנת דלתות, החלפת מנגנון לדלת, התקנת מנעול עליון.

החברה מנוהלת על ידי מנעולן בעל תעודת מנעולן מוסמך ובאישור משטרת ישראל.

אנו בחברת רמי מנעולים בעלי ידע בפירוק והתקנה של כל סוגי המנעולים כולל הדגמים והטכנולוגיות המובילות היום בשוק, דוגמת ה- מולטילוק MT5. רמי מנעולים מספקת מגוון רחב של שירותים בבית הלקוח. השירותים ניתנים לאורך כל ימות השבוע 24 שעות ביממה. על מנת לתת למשפחה ולעסק מענה רחב וזמין, אנו מספקים שירותי חירום, הניתנים מסביב לשעון, בפריסה ארצית

נתקעתם מחוץ לבית? לרכב? הדלת לא ננעלת? המפתח נגנב? רמי מנעולים בדרך אליכם.

מפתח אבוד, דלת תקועה, רכב שמסרב להיפתח ועוד, הינם מקרים בהם יש צורך להזמין בדחיפות מנעולן. באמצעות שירותים של מנעולן מומחה, ניתן לאפשר פריצה במרבית המקרים שבהם מוזמן השירות. כדי לשמש כאיש מקצוע מנעולן, יש ללמוד היטב את התחום, לקבל אישור ממשטרת ישראל ולעבוד בהתאם לדין ולחוק. היות ואתם לא שולטים ברגע שבו תאלצו להזמין שירותים של מנעולן, כדאי לשמור את המספר של רמי מנעולים- זמין בכל יום ובכל שעה.

15% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: חיימוב רמי

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר