גלריה

  • התקנות אינטרקום לבתים פרטיים
  • התקנות ותיקונים אינטרקום לבתים משותפים
  • מצלמות אבטחה: תיקון, התקנה, יעוץ
  • בית חכם
+ הצג גלריה

הרשת שלי

תמונת כיסוי של גולד-טל אינטרקום

גולד-טל אינטרקום


תיקון , התקנה, שידרוג ושיפוץ, מערכות אינטרקום לבתים משותפים ופרטיים, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מרכזיות ותשתיות טלפון ותקשורת, מערכות כריזה, מערכות בית חכם, 09-7448984 055-8816891

קצת על עצמי: חשמלאי וטכנאי אלקטרוניקה מוסמך, תואר במדעים ופיזיקה, 35 שנה עבדתי כמהנדס שירות בתעשיית ההיי טק, ניסיון רב במערכות ומכונות מורכבות, פתרון בעיות, תכנון שדרוג ואחזקה.

תחום התמחותי: תכנון, התקנה ותיקונים של מערכות אזעקה, אינטרקום לבתים משותפים ופרטיים, מצלמות אבטחה, טלפוניה ובית חכם.

בית חכם: שליטה על תאורה, תריסים, דוד חשמל, מזגן, מוזיקה, ועוד, באמצאות מפסקים חכמים בבית , והטלפון הסלולרי.
דוגמא: ביציאה מהבית בלחיצת כפתור אחת מכבים את כל האורות, מזגנים, טלוויזיות ומערכת שמע, מורידים תריסים ומפעילים אזעקה. בכניסה לבית ובנטרול האזעקה: מדליקים מכשירים, מזגן, אורות, מרימים תריסים וכו. כל זאת מתוכנת בהתאם לשעת היום, ומזג האוויר.

עד עכשיו מקובל היה לחשוב שבית חכם מיועד לעשירים בלבד, לא עוד !! היום לא רק שהמחירים שווים לכל נפש, גם הרכיבים נעשו קטנים יותר, מתוחכמים יותר, והמקום שהם תופסים קטן יותר, אין צורך כבעבר להתקין לוחות חשמל ענקיים שתופסים הרבה מקום וצורכים הרבה אנרגיה.

שילוב האזעקה האינטרקום והמצלמות עם הבית החכם: צג האינטרקום המותקן ליד דלת היציאה מפעיל גם הוא את הבית החכם, מכיל בתוכו מערכת אזעקה (8 אזורים), ואפשרות צפייה ב 8 מצלמות שונות.

פתרונות טכנולוגיים חכמים לשומרי מסורת : פעולות אוטומטיות שיתבצעו בבית במהלך השבת, הדלקה וכיבוי תאורה בשעות מסוימות, הדלקה וכיבוי המזגן בהתאם למזג האוויר, הרמה והורדת תריסים בהתאם להנחיות מוכתבות מראש.

המיוחדות שלי מתבטאת בפתרונות מיוחדים ומותאמים לדרישת הלקוחות, לדוגמא: שליטה מרכזית על תריסים (גם בבית 'לא חכם'), פתרון לבעיית הדוד, תמיד נדע אם המים מספיק חמים למקלחת, פיקוח חסכוני לפי זמנים מוגדרים על חימום המים, ועוד כיד הדימיון.

5% הנחה לחברי הרשת שלי.


שם איש קשר: אבי גולדנברג

סיווגים

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
גולד-טל אינטרקום הצטרפ/ה למערכת
תיקון , התקנה, שידרוג ושיפוץ, מערכות אינטרקום לבתים משותפים ופרטיים, מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, מרכזיות ותשתיות טלפון ותקשורת, מערכות כריזה, מערכות בית חכם, 09-7448984 055-8816891 קצת על עצמי: חשמלאי וטכנאי אלקטרוניק...
9JizzpKOBLC/E5w5moRVMA==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר