תמונת כיסוי של מאור מצברים

מאור מצברים

חברתנו מספקת שירות החלפה ובדיקה של מצברים עד לבית הלקוח במחירים הוגנים תוך שימת דגש על שירות, איכות ואמינות.

החלפת מצבר לרכב. נשמע משהו פשוט ולא מסובך. אך אין זה נכון, כדי להתאים את המצבר הנכון ובצורה הנכונה יש צורך בידע ומקצועיות.

אנו בעלי ניסיון רב ועשיר בכל הקשור למצברים. ברשותנו מלאי מצברים מכובד הנותן מענה מלא ומושלם לכל כלי הרכב. את המצבר נבחר בהתאמה מלאה לכלי הרכב שברשותכם והתקנתו תתבצע בצורה מקצועית במיוחד שתמנע כל בעיה עתידית. ברשותנו מכשור מקצועי מתקדם המיועד לבדיקת המצבר ולאיתור כל תקלה וכן החלפה של המצבר במקום ובדיקת טעינה.

חברתנו חרטה על דגלה את כללי המפתח שהופכים אותה לחברה האולטימטיבית ולבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות במקרה שתזדקקו לשירות מצברים.

שירות:

כלל הזהב הוא שירות. אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר. מתן מענה מהיר, שירות אדיב, נעים ומקצועי. לא משנה אם זה ארבע אחר הצהריים או ארבע לפנות בוקר. השירות אצלנו הוא עשרים וארבע שעות ביממה פרט לשבת. השירותים אותם אנו מספקים הם שירותי החלפת מצברים וכן בדיקה ותחזוקה שוטפת של מצברים. אנחנו מגיעים עד בית הלקוח ומבצעים את הנדרש במקצועיות ויעילות שאין דומה לה אם זה בבדיקת המצבר או בהחלפתו.

איכות:

אצלנו תמצאו רק מצברים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, אנו עובדים עם חברות מצברים בעלי שם עולמי בלבד שהמצברים המיוצרים תחת ידם ידועים כאיכותיים, חזקים ועמידים במיוחד.

אמינות:

מעל 15 שנים של ניסיון בתחום ואלפי לקוחות מרוצים משמשים כאלף עדים. אצלנו תרכשו מצבר שתוחלת החיים שלא תמוצה באופן מלא. מצבר שלא ישבוק חיים טרם מילא את ייעודו עלי אדמות. אצלנו מחליפים מצבר רק במקרה שהמצבר הקיים חסר תקנה.

מחיר:

אצלנו תקבלו מחיר הוגן השווה לכל נפש. השירות האיכותי והמקצועי אותו אנו מספקים שווה כל שקל שתשקיעו בו.

אנו זמינים בכל שעה משעות היממה (לא בשבת) אז צרו קשר ונציג מטעמינו יעמוד לשירותכם.

שם איש קשר: מאור

סיווגים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
מאור מצברים הצטרפ/ה למערכת
חברתנו מספקת שירות החלפה ובדיקה של מצברים עד לבית הלקוח במחירים הוגנים תוך שימת דגש על שירות, איכות ואמינות. החלפת מצבר לרכב. נשמע משהו פשוט ולא מסובך. אך אין זה נכון, כדי להתאים את המצבר הנכון ובצורה הנכונה יש צורך בידע ומקצועיות. אנו בעלי ניס...
Kh266yM3qDHzSWBb4jYkjw==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר