בסיס למיטה 190/120

מחיר : 379 ₪
מחיר משלוח : חינם לאזור מרכז
אחריות : 10 שנים!
ארץ יצור : ישראל
פרטים נוספים:

בסיס למיטה 190/120 רק 379 ש"ח כולל משלוח במרכז 0587325325

הבסיס למיטה מגיע עם 10 שנות אחריות ומשלוח מידי. כל הבסיסים שלנו עשויים מעץ אורן פיני מלא ורגלים עבות של 10 על 10 ס"מ. לבסיס המיטה ניתן להוסיף: ראש מיטה, שידות, גובלים ומזרן קפיצים אורתופדי מבית Dreamons.  המזרן דו צדדי בעל מערכת קפיצים איכותית המעניקה גמישות, נוחות ותמיכה מרבית. המזרן כולל שכבות ריפוד פנימיות התומכות ושומרות על מערכת הקפיצים לארוך שנים ומעטפת בד חיצונית עשויה אריג אוורירי ומפנק. רק 579 ₪ למזרן של 190/120 כולל משלוח למרכז. 

לחברת "בסיסי האורן" מטרה אחת: לבנות בסיסים איכותיים במחיר משתלם. בסיסי האורן מייצרת את בסיס המיטה ומספקת שרות של בסיס מיטה מהיצרן לצרכן. בשל עובדה זו יש לנו היכולת לבחור את העץ הפיני המלא האיכותי ביותר עבורך הלקוח הידוע: בריח הטוב, בגימור היפה וביכולת העמידות לאורך שנים! ב"בסיסי האורן" איכות ואמינות הם ערכי מפתח. חשוב לציין שבסיסי המיטה מורכבים בעזרת ברגים ולא מסמרים שמאפשרים לפרק את המיטה ולהעבירה ממקום למקום בפשטות בקלות ובזמן קצר.

תגובות


מוצרים

תמונת כיסוי של בסיסי האורן

בסיסי האורן

לחברת "בסיסי האורן" מטרה אחת: לבנות בסיסים איכותיים במחיר משתלם.
לחברה מוצרים כגון: בסיסי מיטה(להם ניתן להוסיף: גובלים, משענת מיטה, שידה מובנית) שידות, מזרנים...
המוצרים במחיר אטרקטיבי ומשתלם. טלפון: 0587325325
בסיסי האורן מייצרת את בסיס המיטה ומספקת שרות של בסיס מיטה מהיצרן לצרכן. בשל עובדה זו יש לנו היכולת לבחור את העץ הפיני המלא האיכותי ביותר עבורך הלקוח, הידוע: בריח הטוב, בגימור היפה וביכולת העמידות לאורך שנים! ב"בסיסי האורן" איכות ואמינות הם ערכי מפתח. חשוב לציין שבסיסי המיטה מורכבים בעזרת ברגים ולא מסמרים שמאפשרים לפרק את המיטה ולהעבירה ממקום למקום בפשטות בקלות ובזמן קצר.

שם איש קשר: עמית עבדה

סיווגים

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר