יובל אייזנברג מנטור VC גרופ - ייעוץ אסטרטגי, פיננסים וניהול הון לעסקים ומשפחות

אנחנו בוטיק ייעוץ פיננסי וניהול הון למשפחות ועסקים הפועלים בישראל, אמריקה ואירופה.

בעולם התחרותי והמהיר של ימינו, כולם צריכים להסתגל כל הזמן לתנאים המשתנים, הקורונה העצימה והדגישה את חשיבות היכולת להתמודד עם שינויים מהירים.

הפעילות הגלובלית וניסיון רב השנים של מומחי מנטור מאפשר ללקוחותינו להתמודד עם מגוון עצום של משתנים ואפשרויות פיננסיות, משפטיות ומיסוייות שונות המשפעים על חייהם באופן שוטף.

מומחי מנטור מלווים משפחות ועסקים במטרה לשפר את תהליך ניהול קבלת ההחלטות הכלכליות, ולשדרג את מצבם הפיננסי והמוכנות של המשפחה והעסק לתנאים משתנים ובעיקר להוביל את לקוחותינו לצמיחה והגשתם מטרות וחלומות.

החברה מספקת ליווי מקצועי ומקיף על ידי מומחי ניהול עסקי, השקעות, נדל"ן, בנקאות, הייטק , עורכי-דין, רואי חשבון ויועצי מס, ביטוח ופנסיה, משכנתאות ואשראי ועוד תחומים נרחבים.

אנחנו לא באים להחליף את נותני השירות הקיימים אלא מכוונים ומלווים את לקוחותינו בתהליכי קבלת ההחלטות, אנחנו הגורם הבלתי תלוי להתייעצות מקצועית ופועלים בסינרגיה עם נותני השירות הקיימים של לקוחותינו.

ללקוחות המעוניינים בכך אנחנו נותנים מענה גם כגורם המיישם.

מנטור פעילה בישראל, ארה"ב ואירופה

שם איש קשר: אייזנברג יובל

סיווגים

וידאו:

מוצרים ושירותים

+ לשירותים שלנו + למוצרים נוספים

לוח עדכונים

לוח עדכונים
אנחנו בוטיק ייעוץ פיננסי וניהול הון למשפחות ועסקים הפועלים בישראל, אמריקה ואירופה. בעולם התחרותי והמהיר של ימינו, כולם צריכים להסתגל כל הזמן לתנאים המשתנים, הקורונה העצימה והדגישה את חשיבות היכולת להתמודד עם שינויים מהירים. הפעילות הגלובלית וני...
rbMFxXrqvxjiAoksm8N0Kg==
להזנת תגובות, אנא התחבר/י למערכת: כניסת עסקים כניסת לקוחות

בטל

אתר אינטרנט לעסק שלך ב 99 ש"ח לחודש

מיוחד לקידום אורגני בגוגל

אתר אינטרנט מוזל

יראו שאתה הטוב ביותר